پت فودز کاملترین مرجع غذا و ملزومات حیوانات خانگی در ایران

درباره برند پت فودز

مجموعه پت فودز فروشگاه آنلاین خوراک و ملزومات حیوانات خانگی در سال 1397 بعد از کسب تجربه های علمی و تحقیقاتی در بازار ایران توسط دکتر خشایار نیکدل؛ دامپزشک تغذیه تأسیس شد و به این جهت پتفودز نامگذاری شده است تا مسائل و مشکلات تغذیه ای حیوانات خانگی را مرتفع سازد.

چرا پت فودز؟

مجموعه پت فودز بعد از گذشت اندک زمانی با توجه به توان مدیریتی بالا و تیم آموزش دیده و متخصص تصمیم به ایجاد تنوعی مثال زدنی در اقلام و محصولات مربوطه به حیوانات خانگی داشته و با عمل صادقانه و قیمت گذاری منصفانه و احترام به مشتریان جای خود را در دل علاقه مندان به حیوانات باز کرد.

امروزه با توجه به تغییر سبک زندگی و استقبال از خرید اینترنتی به جای خرید های حضوری که بسیار زمان بر است و در نهایت هم تنوع خوبی با امکان مقایسه برای مخاطبان فرهم نمی آورد، پت فودز به هدف، ارزش قائل شدن برای زمان و وقت مخاطبان و کاهش هزینه های زمانی و مالی آن ها تاسیس شد.

مشاوره صادقانه و بدون جهت گیری و قیمت گذاری منصفانه ؛ مشاوره دامپزشکی اصولی و دقیق، ثبت سفارش، ارسال سریع و به موقع مرسولات (کمتر از 2 ساعت برای تهران و 24 ساعته برای شهرستان ها بنا به درخواست مشتریان) از اولویت های اصلی مجموعه پت فودز می باشد.

پت فودز به طور مداوم نظرات، پیشنهادات، انتقادات و تجربه های مثبت مشتریان خود را در رأس کار خود قرار می دهد و سعی در تأمین ملزومات، بهبود خدمات و کسب رضایت مشتریان خود دارد.

مزایا و تفاوت های پت فودز با سایر پت شاپ ها چیست؟

  • پاسخگویی و در دسترس بودن مدیریت، یکی از نیاز های اصلی مشتریان می باشد و با توجه به خرید غیر حضوری مشتریان؛ این الزام برای مجموعه پت فودز جزو وظایف اصلی کارکنان آن می باشد.
  • تست کیفیت و آزمایش کارآیی محصولات به طور روزمره برای هر کالای جدیدی که نامزد فروش در پت فودز می شود؛ انجام شده و نمونه تک به تک کالا ها باز شده و بعد از کنترل کیفیت به مصرف حیوانات خانگی خانواده پت فودز می رسد؛ و پس از گرفتن مهر تایید پت فودز اجازه فروش در سایت را می گیرد.
  • جلب رضایت حداکثری مشتریان برای پت فودز از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و همواره سعی می شود محصولاتی که از هر جهت جواب خود را پس داده اند با نازلترین قیمت در دسترس مشتریان عزیز قرار گیرد
  • طراحی منحصر به فرد وب سایت و کاربری آسان جزو نیاز های اصلی مخاطبان فروشگاه های اینترنتی بوده که مجموعه پت فودز همواره این موضوع را مد نظر داشته و سعی در بهبود مداوم آن دارد.
  • سیاست فروش و خدمات پت فودز افزایش تنوع محصولات در صورت خدشه دار نکردن وظایف اصلی مجموعه به مشتریان است و هر اقدامی برای افزایش تنوع محصولات که باعث سردرگمی و نارضایتی مخاطبان گردد انجام نخواهد شد.
هدف همیشگی فروشگاه اینترنتی پت فودز در جهت برطرف کردن مشکلات و مسائل مربوط به مشتریان چه قبل و چه بعد از فروش می باشد و در صورت بروز نارضایتی و شکایت مشتریان موضوع مربوطه در کمتر از 24 ساعت رفع خواهد شد.
امیدواریم با حمایت شما عزیزان و دوستداران حیوانات خانگی و تلاش روزمره مجموعه پت فودز در بهبود خدمت رسانی به مردم عزیز کشورمان ، باعث افزایش رفاه و سطح زندگی دوستان چهارپایمان شویم و بتوانیم شایستگی انتخاب اول شما را داشته باشیم.

برتری های پت فودز از نگاه مشتریان

قیمت منصفانه محصولات

قیمت گذاری بدون نگاه به بازار و بر پایه سیاست حداقل درصد سود و فروش حداکثری

FAST DELIVERY

رکورددار سریع ترین ارسال مرسولات(زیر 2 ساعت در تهران)

دامپزشک آنلاین

رسیدگی و پاسخگویی به تمامی سوالات شما

مشاوره رایگان

مشاوره در زمینه خرید، تغذیه و نگهداری حیوانات خانگی